ערכי היסוד שלנו

אנו מאמינים שחובה שלעסק יהיו ערכי יסוד המנחים את אנשיו בהתנהלותם במסגרת העסק ויכתיבו את הערכים שעל פיהם נקבעת מדיניותו. לכן, התלבטנו במשך זמן רב (שלוש שנים ליתר דיוק), ולבסוף בנינו את שבעת ערכי היסוד שינחו אותנו בייצוג לקוחותינו:

רספונסיביות היא המפתח

אנו מתחייבים לשירות יעיל ורספונסיבי שאין כמותו. אנו מאמינים כי שירות משפטי מצוין נגזר גם מהיותו רספונסיבי וזמין ללא הרף ללקוחות (למעט במהלך השבת). אנו מאמינים שניתן לספק שירות משפטי איכותי במהירות, ואנו שומרים על תהליך של ניהול שטף והיקף עבודה המגבילים אותנו מלקבל עבודה מעבר ליכולתנו, כך שאנו מספקים קצב אספקה ומענה רספונסיבי ​​שאין שני לו.

אנו היועצים המהימנים שלך

אנו מבינים כי אנו היועצים המהימנים של לקוחותינו, כיוון שכך, אנו מחייבים את עצמנו לפעול באופן חסוי, אתי ושקוף בכל עבודתנו, לרבות בייעוץ שאנו מעניקים ללקוחותינו, בקשר עם חיוב שכר טרחתנו וכמובן בקשר עם התקשורת שלנו עם לקוחותינו וכל צד אשר מבצע עסקאות עימם.

זמינות קבועה והיוצא מן הכלל (שבת)

אנו משרד שומר שבת, ככזה, אנו זמינים ללקוחותינו בכל עת מצאת השבת ועד כניסת השבת שאחריה (שעון ישראל), כלומר 24 שעות ביממה, שישה ימים בשבוע.

נאמנות חסרת פשרות ללקוח

אנו מאמינים שזו חובתנו הבסיסית והחשובה ביותר להיות נאמנים ללקוחותינו בכל עת. הדבר בחזקת כל הקודם זוכה. כלומר, אף לקוח פוטנציאלי לא נמצא מעל לקוח קיים, לא משנה כמה משתלם יהיה לייצגו.

גישת "CAN DO"

אנו מאמינים בתוקף שכעורכי הדין שלך זהו תפקידנו, התחייבותינו וחובתנו המוסרית לסייע לך לפתח את העסק שלך ולהתקדם. לכן, אנו מאמינים כי ניתן לענות על רוב השאלות המשפטיות בפתרון שיאפשר עשיית עסקים. אנו מבינים שהצורך לעשות עסקים מגיע קודם כל ולכן אנו מתייחסים לכל סוגיה ושאלה משפטית עם גישת "Can Do" על מנת שההיבטים המשפטיים ישרתו את ההיבטים העסקיים בכל עסקה (בגבולות הדין).

לקוחותינו חייבים להיות מודעים לגבי הסטטוס שלהם בכל עת

"דע על מה אתה חותם", מבחינתנו, ביטוי זה הוא מדיניות, אנו מקפידים על שירות מודע ללקוח במובן זה שאנו מוודאים כי לקוחותינו מעודכנים כל העת בכל ההיבטים הקשורים בענייניהם שבטיפולנו. ושהלקוחות שלנו מבינים כל היבט ואת כל החלקים של כל עסקה נתונה בה אנו מטפלים ואת ההשלכות המשפטיות והעסקיות שלה, בין אם באמצעות שיחות טלפון מתמשכות, הודעות שוטפות, פגישות, עדכונים בדוא"ל, לאורך כל עסקה.

אחריות אישית

אנו נושאים באחריות למעשינו, לביצוע שירותינו ולתוצאות עבודתנו. אנו מאמינים כי עבודה איכותית מביאה לקוחות פוטנציאליים איכותיים וכי שמו המקצועי של המשרד והמוניטין שלו ייגזר ישירות מתוך מתן שירות באיכות שאין שניה לה. פחות מכך זו פשרה - וללקוחותינו לא מגיע להתפשר.