גיל סולומון ושות׳

משרד עורכי דין

כשצריך עורכי דין שמבינים את הצורך שלך להתקדם. מהר.

מצא/י שותף לדרך

גיל סולומון ושות׳

משרד בוטיק עם יכולות של משרד גדול בתחומי המשפט המסחרי, הגנת פרטיות, הייטק, מיזוגים ורכישות, קניין רוחני, בלוקצ׳יין, מטבעות קריפטוגרפיים ומדעי החיים.

המשרד שלנו הוקם על מנת לעשות את הדברים אחרת, לשלב התנהלות שהיא צעירה, דינאמית, עדכנית, וידידותית ללקוחות בנוסף לשירות רספונסיבי ואכפתי תוך הפגנה של מקצועיות משפטית, מומחיות עסקית וידע רב בעולם הטכנולוגי הנובע מניסיון פרקטי אמיתי.

מהרגע שתתחילו לעבוד עם משרדנו, תקבלו את ההרגשה שאנו שונים. כמשרד, אנו גאים בכך שאנו בעלי אוריינטציה טכנולוגית מוגברת, בעלי רקע מקצועי כאנשי טכנולוגיה בעולם ההייטק וניסיון משפטי שנצבר במשרדי עורכי הדין הגדולים במדינה טרם הקמת המשרד.

פרקטיקת הגנת הפרטיות במשרדנו מנוהלת בהתאם להנחיות הארגון הבינלאומי לעוסקים בתחום הפרטיות (IAPP) ובעלת תקן CIPP/E - מומחיות הגנת פרטיות בינלאומית עם התמחות בדין האירופי.

משרדנו גאה להימנות בין חברי קונסורציום הבלוקצ׳יין המשפטי הגלובלי (GLBC) אשר מונה, בין השאר, את משרדי עורכי הדין הגדולים והאיכותיים בעולם.

הצוות שלנו

אנו צוות בעל אוריינטציה טכנולוגית ועסקית מוגברת, בעלי רקע מקצועי כאנשי טכנולוגיה בעולם ההייטק וניסיון משפטי שנצבר על ידי פעילות משפטית מקומית ובינלאומית ענפה במשרדי עורכי הדין הגדולים במדינה טרם הקמת משרדנו.

הצג פרופיל
גיל סולומון
מייסד המשרד
הצג פרופיל
גאל למלסון
עורכת דין
הצג פרופיל
אביה אריכא
יועצת למשרד
הצג פרופיל
אשר אביטן
יועץ למשרד
הצג פרופיל
שני אבו
מנהלת המשרד
View Bio
Gil Solomon
Founder

תחומי התמחות

לחצ/י על תחום התמחות כדי ללמוד עוד.
משפט מסחרי

אנו מייעצים לקהל לקוחותינו הרחב בכל סוגי העסקאות המסחריות, במשא ומתן ובכתיבת כל סוגי מסמכי עסקאות מסחריות.

לקוחותינו פעילים בתחומים מגוונים לרבות תוכנה, ציוד רפואי, בלוקצ׳יין ומטבעות וירטואליים, גיימינג, מוצרי צרכנות, בטחון, מדיה, פינטק ושירותים פיננסיים, אקדמיה, ביומד ועוד.

אנו מספקים ליווי משפטי שוטף וייעוץ לאורך כל שלבי העסק מפיתוח המוצר ועד למשא ומתן של כל עסקה.

הייטק והון סיכון

פרקטיקת ההייטק וההון סיכון במשרדנו כוללת ייצוג של חברות הייטק וחברות הזנק (סטארט-אפ) בכל סוגי גיוסי ההון ועסקאות ההשקעה.

אנו מנחים ותומכים ביזמים ומייסדים בשלל עניינים לרבות גיוסי השקעה, העסקת עובדים ותוכניות תגמול, הסכמים ועסקאות מסחריות, שותפות תאגידית, עסקאות קניין רוחני והסדרי רישיון כשהמטרה הסופית היא להכין את הלקוחות לאקזיט או צמיחה ממושכת.

ההבנה הטכנולוגית שלנו מאפשרת לנו להבין את היעדים הטכנולוגיים והעסקים של לקוחותינו ולספק שירות משפטי יעיל ומקצועי.

בלוקצ׳יין ומטבעות קריפטוגרפיים

פרקטיקת הבלוקצ׳יין והמטבעות הקריפטוגרפים במשרדנו היא שגורמת למשרדנו לבלוט. לאור הרקע הטכנולוגי שלנו וניסיונו של עו״ד סולומון כעוה״ד של קרנות הבלוקצ׳יין הראשונות של ישראל, שם רכש עו״ד סולומון ניסיון רב ערך אשר הפך אותו לאחד מעורכי הדין המנוסים בעולם בתחום הבלוקצ׳יין והמטבעות הקריפטוגרפים.

למשרדנו ניסיון רב בניסוח, כתיבת מסמכי השקעה והנפקה ובניהול משא ומתן בהנפקות מטבע, עסקאות השקעה ועסקאות טרום-הנפקה.

פרקטיקת הבלוקצ׳יין והמטבעות הקריפטוגרפים במשרדנו כוללת ייצוג של משקיעים בכלל סוגי עסקאות הקשורות בבלוקצ׳יין ומטבעות הקריפטוגרפים, ייצוג חברות ויזמים בכל שלבי הנפקות מטבע ושלבי הקמת פלטפורמות בלוקצ׳יין.

הגנת פרטיות ומידע

משרדנו מייעץ ללקוחות בכל הנוגע לעמידה בחוקי הגנת הפרטיות השונים (כולל תאימות מקומית ובינלאומית), מבדקים והערכות הגנה על מידע, ביקורות, עריכת משא ומתן על הסכמי עיבוד נתונים וניסוחם, הכנה והטמעה של מדיניות פרטיות לאתרים ואפליקציות, נושאים הקשורים לתעסוקה כגון ניטור דואר אלקטרוני לעובדים, העברת נתונים מחוץ לישראל (ובמיוחד לאירופה), רישום מאגרי מידע בישראל, ועניינים הקשורים לפרטיות במסגרת עסקאות השקעה ועסקאות מיזוג ורכישה או כל עסקה הדורשת בדיקת נאותות.

אנו מספקים ייעוץ משפטי בנושא אבטחת מערכות מידע, פרטיות והגנה על נתונים וכן בנושאים הנוגעים לנושאי סייבר מסחריים (כולל חוקי מחשב, ייצוא טכנולוגי דו-שימושי ויסות אבטחת סייבר).

אנו בין המשרדים היחידים בישראל אשר בידם הסמכת הגנת פרטיות בינלאומית.

מיזוגים ורכישות

משרדנו מספק ייעוץ הנובע ממיומנות בכל ההיבטים של מיזוגים ורכישות, מפיתוח מבנה העסקה ניהול תהליך המשא ומתן על תנאי העסקה ומסמכיה, הכנת מסמכי גילוי, הכנת מסמכי קשרי משקיעים, הכנת מסמכים המוגשים לגופים ממשלתיים, השגת האישורים הדרושים להשלמת עסקאות (במידת הצורך) ועד לשלבי סגירת העסקה, שלב המעבר, ושלב ההטמעה של כל עסקה ועסקה.

השירות המשפטי חוצה הגבולות של משרדנו ומספרם המצומצם של הנושאים בהם בחרנו להתמחות מאפשרים לנו לספק שירות משפטי וייעוץ הנובעים ממומחיות ללקוחות מקומיים וזרים.

ייעצנו בעבר לחברות רוכשות, חברות מטרה ומשקיעים במגוון רחב של עסקאות מיזוגים ורכישות לרבות עסקאות לרכישת מניות, עסקאות לרכישת נכסים, מיזוגים, מיזמים משותפים וארגון מחדש של חברות.

קניין רוחני

פרקטיקת הקניין רוחני במשרדנו כוללת בין השאר ייעוץ ליזמים, חברות תוכנה, חברות טכנולוגיות, משקיעים ונותני שירות בכל עניין הקשור בקניין רוחני ובכל עסקה לרבות פיתוח, מכירה, רישוי והסדר פשרה.

אנו גם מייעצים בנושא אבטחת מידע, שמירה על מידע ועניינים אשר חלה לגביהם חקיקת סייבר שונה (חוקי מחשוב, מוצרים דו שימושיים, ורגולציית ייצוא בטחוני).

היות ומשרדנו מתמחה בייצוג חברות הייטק, שלרוב נכסן העיקרי הינו קניין רוחני רכשנו מומחיות בהגנה על המותג והזכויות בקניין הרוחני של לקוחותינו ועל לקוחותינו עצמם ככל שנדרש הדבר. כמו כן, אנו מייעצים מתוך אסטרטגייה שתכליתה היא להימנע מסכסוכים הקשורים בקניין רוחני , או לפתור כל סכסוך כאמור במהירות וביעילות האפשרית.

מדעי החיים

פרקטיקת מדעי החיים במשרדנו כוללת ייצוג של חברות, יזמים ומשקיעים בתחומי הבריאות, מכשור וטכנולוגיה רפואית ומדעי החיים בכל סוגי העסקאות וההליכים.

אנו מייעצים ומייצגים לקוחות במגוון רחב של עניינים כמו למשל עסקאות רשיון אסטרטגיות והסכמי פיתוח שיווק או הפצה.

פרו בונו ועזרה לקהילה

אנו מאמינים כי עשיית עבודה פרו-בונו (ללא עלות ולטובת הכלל) ותרומה לקהילה הם זכות וצורך לכל מיזם ועסק המבקש לשמר אופי חיובי ופורה. לתפיסתנו, כל מיזם ועסק צריכים לשאוף להשפיע על הסובב אותו, לקוחותיו, ספקיו וכל מי שאיתם הוא בקשר כדי להפיץ מסר של תרומה לקהילה.

פעילויות הפרו בונו שלנו כוללות עזרה וסיוע לעמותות שונות בישראל הפועלות בתחומים אותם אנו מוצאים חשובים או חיוניים לחברה הישראלית ולהתקדמותה, לרבות ייעוץ משפטי לעמותות כאמור, מנטורינג ליזמים צעירים או מתחילים בתוכניות יזמות שונות, וסיוע משפט לנזקקים.

אנו מייעצים על בסיס פרו בונו בין השאר לגופים הבאים:
יזמות קרבית - סיוע ותמיכה בעמותת יזמות קרבית. יזמות קרבית הינה עמותה שנועדה לצמצום הפערים הקיימים בין לוחמים משוחררים לבין העולם היזמי והטכנולוגי.
מאיצי מעו״ף-טק - תמיכה במאיצי מעו״ף-טק בפריפריה (לרבות, קרית גת, שדרות ועוטף עזה, טבריה ועכו, ונתינת סיוע על ידי מנטורינג, סיוע משפטי פרו בונו, העברת הרצאות והדרכה של יזמי המאיצים.

צרו קשר

דעתך חשובה לנו. בין אם זו שאלה פשוטה או הצעה בעלת ערך, אנחנו זמינים 24 שעות ביממה. ניתן להתקשר או לשלוח דואר אלקטרוני ישירות אלינו.

מייל: office@gilsolomon.com
טלפון: 03-9482424
פקס: 03-9482421
Thank you! We will do our best to get back to you ASAP!
Oops! Something went wrong while submitting the form.