תחומי התמחות

משפט מסחרי

אנו מייעצים לקהל לקוחותינו הרחב בכל סוגי העסקאות המסחריות, במשא ומתן ובכתיבת כל סוגי החוזים ומסמכי העסקאות המסחריות. אנו מייעצים לחברות, עסקים קטנים, עצמאיים, עמותות ועוד. אנו מספקים ליווי משפטי שוטף וייעוץ לאורך כל שלבי העסק מפיתוח המוצר ועד למשא ומתן של כל עסקה.

עורכי הדין במשרדנו בעלי ניסיון רב בכל הקשור בליווי עסקים מכל הבחינות למשל: שילוב וגיוס עובדים, יועצים וקבלנים, עריכת עסקאות שיווק והפצה, עסקאות מכר חוזר (Re-Sale) של מוצרים או תוכנה, ליווי מול רשויות המדינה ורשויות מקומיות, מכירה ורכישה של פעילות מסחרית וזיכיונות, עסקאות בינלאומיות ועוד.

לקוחותינו פעילים בתחומים מגוונים לרבות תוכנה, ציוד רפואי, בלוקצ׳יין ומטבעות וירטואליים, גיימינג, מוצרי צרכנות, בטחון, מדיה, פינטק ושירותים פיננסיים, אקדמיה, ביומד ועוד.

הייטק והון סיכון

פרקטיקת ההייטק וההון סיכון במשרדנו כוללת ייצוג של חברות הייטק וחברות הזנק (סטארט-אפ) בכל סוגי גיוסי ההון ועסקאות ההשקעה.

אנו מנחים ותומכים ביזמים ומייסדים בשלל עניינים לרבות גיוסי השקעה, העסקת עובדים ותוכניות תגמול, הסכמים ועסקאות מסחריות, שותפות תאגידית, עסקאות קניין רוחני והסדרי רישיון כשהמטרה הסופית היא להכין את הלקוחות לאקזיט או צמיחה ממושכת.

ההבנה הטכנולוגית שלנו מאפשרת לנו להבין את היעדים הטכנולוגיים והעסקים של לקוחותינו ולספק שירות משפטי יעיל ומקצועי.

בלוקצ׳יין ומטבעות קריפטוגרפיים

פרקטיקת הבלוקצ'יין והקריפטו (המטבעות הקריפטוגרפיים) במשרדנו היא שגורמת למשרדנו לבלוט. לאור הרקע הטכנולוגי שלנו וניסיונו של עו״ד סולומון כעוה״ד של שתיים מקרנות הבלוקצ'יין והקריפטו (המטבעות הקריפטוגרפיים) הראשונות של ישראל, שם רכש עו״ד סולומון ניסיון רב ערך אשר הפך אותו לאחד מעורכי הדין המנוסים בעולם בתחום הבלוקצ'יין והקריפטו (המטבעות הקריפטוגרפיים).

למשרדנו ניסיון רב בניסוח, כתיבת מסמכי השקעה והנפקה ובניהול משא ומתן בהנפקות מטבע, עסקאות השקעה ועסקאות טרום-הנפקה.

פרקטיקת הבלוקצ'יין והקריפטו (המטבעות הקריפטוגרפיים) במשרדנו כוללת ייצוג של משקיעים בכלל סוגי עסקאות הקשורות בבלוקצ'יין וקריפטו (מטבעות הקריפטוגרפיים), ייצוג חברות ויזמים בכל שלבי הנפקות מטבע ושלבי הקמת פלטפורמות בלוקצ׳יין.

נדל"ן

פרקטיקת הנדלן במשרדנו כוללת ייצוג של שלל צדדים לעסקאות נדל"ן בינלאומיות ומקומיות וכוללת ייצוג של חברות נדל"ן, יזמים, קבלנים, בעלי נכסים ושוכריהם, מוכרי נכסים וקוני נכסים.
הייצוג שאנו מעניקים ללקוחותינו מכסה ספקטרום רחב של עניינים וסוגים שונים של נכסים לרבות נכסים מסחריים, תעשייתיים, משרדים, נכסי מגורים, שטחי אדמה ועוד. 

למרות שפרקטיקת הנדל"ן במשרדנו חדשה יחסית, ייצגנו צדדים בשלל עסקאות לאחרונה, לרבות:
- ייצוג משקיעים במסגרת עסקה בגובה 260,000,000 ₪ בה נרכש קניון Barnet Spires צפונית ללונדון, אנגליה לצורכי השבחה ומכירה.
- ייצוג משקיעים במסגרת עסקת רכישת שני נכסים והריסתם לצורך בניית 106 יחידות דיור ושטחי מסחר במיאמי, פלורידה.
- ייצוג חברת קישורית במסגרת עבודות גמר במשרדי החברה ופתיחתו של אגף חדש במרכז השירות שלה.

הגנת פרטיות ומידע

משרדנו מייעץ ללקוחות בכל הנוגע לעמידה בחוקי הגנת הפרטיות השונים (כולל תאימות מקומית ובינלאומית), מבדקים והערכות הגנה על מידע, ביקורות, עריכת משא ומתן על הסכמי עיבוד נתונים וניסוחם, הכנה והטמעה של מדיניות פרטיות לאתרים ואפליקציות, העברת נתונים מחוץ לישראל (ובמיוחד לאירופה), רישום מאגרי מידע בישראל, ועניינים הקשורים לפרטיות במסגרת עסקאות השקעה ועסקאות מיזוג ורכישה או כל עסקה הדורשת בדיקת נאותות.

אנו מספקים ייעוץ משפטי בנושא אבטחת מערכות מידע, פרטיות והגנה על נתונים וכן בנושאים הנוגעים לנושאי סייבר מסחריים (כולל חוקי מחשב, ייצוא טכנולוגי דו-שימושי ויסות אבטחת סייבר).

אנו בין המשרדים היחידים בישראל אשר בידם הסמכת הגנת פרטיות בינלאומית.

מיזוגים ורכישות

משרדנו מספק ייעוץ הנובע ממיומנות בכל ההיבטים של מיזוגים ורכישות, מפיתוח מבנה העסקה ניהול תהליך המשא ומתן על תנאי העסקה ומסמכיה, הכנת מסמכי גילוי, הכנת מסמכי קשרי משקיעים, הכנת מסמכים המוגשים לגופים ממשלתיים, השגת האישורים הדרושים להשלמת עסקאות (במידת הצורך) ועד לשלבי סגירת העסקה, שלב המעבר, ושלב ההטמעה של כל עסקה ועסקה.

השירות המשפטי חוצה הגבולות של משרדנו ומספרם המצומצם של הנושאים בהם בחרנו להתמחות מאפשרים לנו לספק שירות משפטי וייעוץ הנובעים ממומחיות ללקוחות מקומיים וזרים ובעסקאות חוצות גבולות.

ייעצנו בעבר לחברות רוכשות, חברות מטרה ומשקיעים במגוון רחב של עסקאות מיזוגים ורכישות לרבות עסקאות לרכישת מניות, עסקאות לרכישת נכסים, מיזוגים, מיזמים משותפים וארגון מחדש של חברות.

קניין רוחני

פרקטיקת הקניין רוחני במשרדנו כוללת בין השאר ייעוץ ליזמים, חברות תוכנה, חברות טכנולוגיות, משקיעים ונותני שירות בכל עניין הקשור בקניין רוחני ובכל עסקה לרבות פיתוח, מכירה, רישוי ומכר חוזר (re-sale).

אנו גם מייעצים בנושא אבטחת מידע, שמירה על מידע ועניינים אשר חלה לגביהם חקיקת סייבר שונה (חוקי מחשוב, מוצרים דו שימושיים, ורגולציית ייצוא בטחוני).

היות ומשרדנו מתמחה בייצוג חברות הייטק, שלרוב נכסן העיקרי הינו קניין רוחני רכשנו מומחיות בהגנה על המותג והזכויות בקניין הרוחני של לקוחותינו ועל לקוחותינו עצמם ככל שנדרש הדבר. כמו כן, אנו מייעצים מתוך אסטרטגייה שתכליתה היא להימנע מסכסוכים הקשורים בקניין רוחני , או לפתור כל סכסוך כאמור במהירות וביעילות האפשרית.

מדעי החיים

פרקטיקת מדעי החיים במשרדנו כוללת ייצוג של חברות, יזמים ומשקיעים בתחומי הבריאות, מכשור וטכנולוגיה רפואית ומדעי החיים בכל סוגי העסקאות וההליכים.

אנו מייעצים ומייצגים לקוחות במגוון רחב של עניינים כמו למשל עסקאות רשיון אסטרטגיות והסכמי פיתוח שיווק או הפצה, הסכמי ותהליכי ניסויים קליניים, הסכמי העברת חומרים (MTA), הסכמי ייצור חומרים ועוד.

אנו מעניקים ללקוחות המשרד ליווי בקשר גם לסוגיות פרטיות ואבטחת מידע בקשר עם מידע ופיתוח רפואיים, למשל בקשר עם אנונימיזציה של מידע, שימוש במידע לצרכי מחקרים קליניים, הוצאת מידע רפואי מחוץ לישראל ועוד.

כמו כן, אנו נותנים דגש מיוחד על היבטים שונים של קניין רוחני, ובכלל זה סוגיות של אסטרטגיית הקניין הרוחני במשך שלל שלבי הפיתוח, הסדרי בעלות ופיתוח משותף כאשר מספר גורמים מעורבים בפיתוח או בייצור, הסדרי רישיונות ועוד.

פרו בונו ועזרה לקהילה

אנו מאמינים כי עבודה פרו-בונו ותרומה לקהילה הן זכות וצורך לכל מיזם ועסק המבקש לשמר אופי חיובי ופורה. לתפיסתנו, כל מיזם ועסק צריכים לשאוף להשפיע לטובה על הסובב אותו, לקוחותיו, ספקיו וכל מי שאיתם הוא בקשר כדי להפיץ מסר חיובי של תרומה לקהילה. פעילויות הפרו בונו של המשרד כוללות עזרה וסיוע לעמותות שונות הפועלות בתחומים אותם אנו מוצאים חשובים וערכיים לחברה שלנו. בין היתר, אנו מספקים תמיכה, הדרכה ומנטורינג בתוכניות האצה ליזמים בפריפריה וייעוץ לעמותות וארגונים ללא כוונת רווח ועוד גורמים השואפים לתרום תרומה משמעותית לחברה. למשל, משרדנו גאה להיות אמון על ייצוגה המשפטי של עמותתיזמות קרבית (ע"ר), מיום היווסדה ועד היום, בכל ענייניה המשפטיים והאסטרטגיים ושל עמותת חזון לאומי (ע"ר) בענייניה המשפטיים השונים. משרדנו ימשיך בפעילות התרומה במגוון תחומים ואפיקים כחלק מחזון המשרד לתרום לקהילה ולהביא לשינוי על ידי עשייה מהותית והתנדבות.