על המשרד.

מובילי דעה.

"גיל סולומון הוא אחד מעורכי הדין המובילים בתחום הטכנולוגיה
המתפתחת בישראל" מגזין סיגמה

"עו"ד גיל סולומון מסתמן כיום כאחד מעו"ד המובילים בתחום
מטבעות הקריפטו" כלכליסט

"גיל סולומון ושות' מהמשרדים המובילים בישראל בקטגוריית הבלוקצ'יין והמטבעות הקריפטוגרפיים" Dun & Bradstreet

"גיל סולומון ושות' מהמשרדים המובילים בישראל בקטגוריות ההיטק והמטבעות הדיגיטליים" BDIcode

ידועים במצויינות שלנו.בין השאר, דורגנו על ידי Dun& Bradstreet במדריך הדירוג Dun's 100 ועל ידי BDI במדריך הדירוג BDIcode בין המשרדים המובילים בישראל.
‍כמשרד, אנו מוכרים כמשרד מוביל ואנו מדורגים במדריכי הדירוג הבולטים בשנים האחרונות בין המשרדים המובילים בישראל.

Logo

הערכים שלנו.

ערכי הליבה שלנו מנחים אותנו בכל מה שאנחנו עושים כולל מתן השירותים שלנו ללקוחותינו, התקשורת עם צדדים שלישיים מטעמם ובהתנהלות הכללית שלנו. אלה הערכים שאנו חיים ועוסקים במשפטים על פיהם:

נאמנות - אנחנו ה-Trusted Advisor שלך.

אנו מבינים כי אנו ה-Trusted Advisor של לקוחותינו, כיוון שכך, אנו מחייבים את עצמנו לפעול באופן חסוי, אתי ושקוף בכל עבודתנו, לרבות בייעוץ שאנו מעניקים ללקוחותינו, בקשר עם חיוב שכר טרחתנו וכמובן בקשר עם התקשורת שלנו עם לקוחותינו וכל צד אשר מבצע עסקאות עימם.

זמינות ורספונסיביות הם המפתח.

אנו מתחייבים לשירות יעיל ורספונסיבי שאין כמותו. אנו מאמינים כי שירות משפטי מצוין נגזר גם מהיותו רספונסיבי וזמין ללא הרף ללקוחות (למעט במהלך השבת). אנו מאמינים שניתן לספק שירות משפטי איכותי במהירות, ואנו שומרים על תהליך של ניהול שטף והיקף עבודה המגבילים אותנו מלקבל עבודה מעבר ליכולתנו, כך שאנו מספקים קצב אספקה ומענה רספונסיבי ​​שאין שני לו.

גישת "CAN DO".

אנו מאמינים בתוקף שכעורכי הדין שלך זהו תפקידנו, התחייבותינו וחובתנו המוסרית לסייע לך לפתח את העסק שלך ולהתקדם. לכן, אנו מאמינים כי ניתן לענות על רוב השאלות המשפטיות בפתרון שיאפשר עשיית עסקים. אנו מבינים שהצורך לעשות עסקים מגיע קודם כל ולכן אנו מתייחסים לכל סוגיה ושאלה משפטית עם גישת "Can Do" על מנת שההיבטים המשפטיים ישרתו את ההיבטים העסקיים בכל עסקה (בגבולות הדין).אנחנו חלק מהצוות

דילמייקינג כתכלית.

אנו מעדיפים גישה שמעודדת יצירה וחדשנות עסקית ומנסה להימנע מסכסוכים ככל האפשר. גישה שמתמקדת בפן העסקי כאלמנט המוביל אך תוך תשומת לב מתאימה לצרכים המשפטיים של כל לקוח והפרדת עיקר מתפל. התכלית הזו מובילה לכך שתפיסת עולמנו תמיד תעדיף לצמצם ליטיגציה על ידי מציאת פתרונות מסחריים חדשניים, בניית הסדרים משפטיים-עסקיים בוני אמון (שמונעים סכסוכים וחוסכים בעלויות מיותרות) והגדלת שורת הרווח והגידול העסקי (business growth) ללקוחותינו.

אנחנו חלק מהצוות.

אנחנו חלק מהצוות, הן חיצונית, על ידי היותנו השותפים המוערכים של לקוחותינו וחלק בלתי נפרד מהצוות שלהם, והן מבחינה פנימית, בהיותנו חלק מצוות הוליסטי שבו כל חבר וחברה משלימים את האחרים. החוזק שלנו כמשרד מסתמך גם על מקצוענים יחידים בולטים המשלבים כוחות ופועלים כצוות ועל הניסיון והמומחיות המשולבים שלנו, אך גם על היכולת שלנו לסמוך זה על זה, ללא קשר לנסיבות. אנו יודעים שהעבודה הטובה ביותר שלנו אינה מופקת על ידינו כיחידים אלא על ידי שיתוף פעולה כצוות ותמיכה זה בזה בכל יום ובכל עסקה או עניין.